PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=726431}
5,6 3 156
ocen
5,6 10 1 3156
Karolina
powrót do forum filmu Karolina

Pod wrażeniem

ocenił(a) film na 8

Jestem pod wrażeniem filmu. Wybrałam się na niego po przeczytaniu recenzji - w większości bardzo nieprzychylnych, i nastawienie miałam chyba niezbyt dobre. Jednak film naprawdę mnie zaskoczył. Nie dłużył mi się, nie nudził - jak przeczytałam w opisach. To naprawdę dobry film o wartościach, nie jakiś tam kościółkowych ideologiach, ale mówiący o tym, że można na pierwszym miejscu stawiać Boga, można walczyć o uratowanie małżeństwa mimo trudności... Szkoda, że tak mało jest takich filmów - o wartościach, o prawdzie.

Trela, Radwan, Pomykała - bardzo dobrzy. Młode aktorki trochę gorsze, choć już w części historycznej całkiem nieźle zagrała odtwórczyni głównej roli.

Zaskoczyła mnie też reakcja widowni. Film się skończył, lecą napisy - nikt nie wstaje. Widać było, że ten film naprawdę ludzi dotyka.
Ja po nim wyszłam z kina może nie odprężona jak po komedii, nie ciężka jak po trudnym, acz dobrym filmie historycznym, ale jakoś tak poczułam, że wszystko jest na swoim miejscu. Life is good.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones